Loty w konkursach z konkretnymi startowiskami - wygląd

• administrators

To dotyczy takich zawodów jak Zimowy Puchar Beskidu Wyspowego oraz zawody klifowe, gdzie były liczone najlepsze loty z danego startowiska

to już późna iteracja, więc mało się tu zmieni raczej, ale oczekuje jakiegoś feedbacku które lepsze i tak

Selection_011.png
    Selection_012.png

• jak dla mnie ok .
    wyglad czytelnosc super wiec po co cos zmieniac, no chyba ze kilku zawodnikow bedzie mialo tyle samo ptk to wtedy liczy sie dlugosc lotu i tego tu brakuje.
    po za tym wszystko ok !!

• administrators

Robson, ale są dwie wersje, ktora jest ok?

• jak dla mnie obie sa taki same chyba ze ja nie widze co jest innego miedzy nimi

• administrators

nie ma cyferek w kwadracikach na dole ;)

• a ok juz widze ale to nic nie zmienia mysle ze fajnie by bylo z cyferkami poniewaz widac odrazu ktore startowisko jest za inle pkt.

• Zdaje się, że w tym roku było coś takiego, że suma pkt. była w ostatniej kolumnie myślę, że było by to bardziej czytelne niż pod nazwiskiem. I punkty w niezaliczonych czyli białych kwadracikach.

• administrators

chciałem, żeby było konsekwentnie z listą lotów w konkursach czyli "paskami’ jak to nazywasz. a tam wlasnie po lewej stronie przy awatarze jest numer miejsca i punkty, ale zastanowie sie czy nie mozna by tego powtorzy z prawej

• Dla mnie pierwsza wersja jest OK.

• administrators

Selection_085.png

Tak to wygląda zakodowane już, jeszcze drobne problemy żeby to zintegrować z obecnym xcportalem. Przypuszczalnie w tym tygodniu sie uda to zintegrowac wraz z nowym wygladem tych zwyklych konkursów

• administrators

http://xcportal.pl/subcontest/014154da-af0c-4cf7-99c1-2aa74781a6ac tutaj jest wpięte do xcportalu. Jeszcze nagłówek jest do wymiany, ale dale są realne.

do zrobienia na tym widoku:

• możliwość kliknięcia na pilocie
    • możliwość kliknięcia na startowisku
    • nagłówek

inne błędy i poprawki oprócz tych powyżej przyjmuje

http://xcportal.pl/subcontest/7b3d4619-bc19-48ba-af36-f8123b19c96f - tu jest 2015 do podglądu jak ktoś chce zobaczyć

• Wg. mnie pierwsza wersja jest ok, wydaje mi się, że ważna jest widoczność punktów ile można zdobyć za lot z danej górki, ponieważ daje to większą przestrzeń rywalizacji. Suma punktów na końcu była by lepsza bo podsumowanie zawsze jest na końcu i jest to bardziej intuicyjne, poza tym mogło by mieć jakiś wyróżniający się kolor.

• administrators

Nie wiem, średnio to wygląda. Trzeba by znaleść jakiś kolor który by pasował. jak dałem pomarańczowe tło to musi być wtedy ciemny tekst i też średnio to wygląda

Selection_088.png
    Selection_089.png

• administrators

Jeszcze ew. tak
    Selection_090.png

• administrators

Przy okazji Startowiska i Piloci są klikalni

• Dlaczego średnio pomarańczowy i dlaczego musi być ciemny tekst raczej bym zostawił tekst #fff, looknij na taką koncepcję, jak by np. odcień zmieniał się z godnie z flat color w zależności od ilości punktów, tu masz fajne zestawienie kolorów:
    http://flatuicolors.com/
    1451562884583-selection_090.jpg

• administrators

ale tu mamy zrobione zgodnie z materialem ktory ma wlasna palete kolorow, na ktorej to wszystko jest oparte. narazie zostawiam tak jak jest bo nie ma tragedi, a trzeba robic nastepne ekrany.

• to wrzuć temat, jak będę miał chwilę to będę zerkał to mogę coś zawsze podrobić

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.